Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Németh Béla Bertalan (1856-?): Juhász nyájával. Olaj, rétegelt falemez. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 13x18 cm
10792.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Németh István (?-?) - Székely Ákos (1945-2021): Cím nélkül, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 68/100. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). 30x35,5 cm
10793.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Neuberger István (1953-): "Uzsgyi", 2021. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent: Neuberger 21. Hátoldalán címkén Neuberger István autográf feliratával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 50x80 cm
10794.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Aszfaltolvasztó, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 19x15 cm
10795.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): A város peremén, József Attila illusztráció, 1964. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 23x20 cm.
10796.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Csendélet (tanulmányrajz), 1938. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm
10797.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Csendélet a kályhán, 1943. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 17,5x13,5 cm
10798.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Csepeli átjáró, 1938. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm
10799.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Dunapart, 1943. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 13,5x19 cm
10800.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Esti fények. Színezett linómetszet, papír. Jelzett (paszpartu által takarva). 7x16 cm.
10801.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Nolipa István Pál (1907-1986): HÉV-állomás, 1972. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 9x24 cm
10802.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Nolipa István Pál (1907-1986): Kék könyves csendélet, 1942. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 17,5x13,5 cm
10803.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF