Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Molnár Attila (1978-2019): Hálózat, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 27,5x19,5 cm.
10768.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Isten hozott, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 15,5x12,5 cm.
10769.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Megáll az idő, 2014. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. d: 16,5 cm.
10770.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Színes kép (cím nélkül), zománcfesték, vászon, jelzett a hátoldalán, 40×40 cm.
10771.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Molnár C. Pál (1894-1981): Bokszmeccs. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10772.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Molnár C. Pál (1894-1981): Regényfejezet a mindennapi életből. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10773.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Molnár Gabriella (1940-): Kosár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 22x32 cm Üvegezett keretben
10774.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal. Olaj, rétegelt falemez, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel (repedésekkel). 39,5x35 cm
10775.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet porcelánokkal és déligyümölcsökkel. Olaj, fa, jelzett. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 28x33 cm
10776.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
10777.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Monos József (1932-2013): Falu a Börzsönyben. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Galéria Tabán címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10778.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
10779.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF