Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

10780.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10781.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Nádler Róbert (1858-1938): Olivaerdőben. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 25,5×30,5 cm.
10782.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10783.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
10784.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Hegyek, házak, 1970-es évek vége. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×80 cm.
10785.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Vízpart. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 56,5×75,5 cm.
10786.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10787.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Nagy Sándor Zoltán (1941-): Csendélet, 1967. Olaj, vászon, faroston. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 40×54 cm
10788.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10789.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Négyesi Péter (XX. sz.): Fürdőző női aktok. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 55x80 cm.
10790.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
10791.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF