Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3439754
10960
523
Stefanovits Péter (1947-): Meditációs tér III, 1995. Szitanyomat, karton, jelzett. Próbanyomat próba no. 4. számozással. 28×20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
2483426
10961
523
13000
Stefanovits Péter (1947-): Nevelési tanácsok, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V/V. számozással. Lap szélén apró foltokkal. 59x84 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3512171
10962
523
Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, 19x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3501265
10963
523
Stettner Béla (1928-1984): Gép frontfejtésben. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben, 29,5×39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3517340
10964
523
Stettner Béla (1928-1984): Szigligeti vár. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×31,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
2926004
10965
523
8500
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3359052
10966
523
15000
Sugár Gábor (1976-): Geometria. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3504361
10967
523
Sütő S. (Kovács) Edit (-): Csendélet tökökkel. Olaj, vászon. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. 50x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3493051
10968
523
Sz. Győrfy Klára (1925-2008): Moszkva. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 36×46,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3191629
10969
523
Sz. Nagy Lajos (-), XX. sz. vége: Homoki ősz. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 55×70 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3170579
10970
523
3800
Szabó-M. László (1946-): Az író noteszlapja. Színes tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3402130
10971
523
6500
Szabó István (1942-): A II. világháború vége Zsámbékon. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé sérült. 18,5x27,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF