Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

10936.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
10937.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Somlai Vilma (1938-2007): Templom. Tus, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével, 21,5×29,5 cm
10938.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Somlai Vilma (1938-2007): Virág. Linómetszet, papír, lap alján a művész pecsétjével, lap szélén elszíneződésekkel, 56×40 cm
10939.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzás. Linómetszet, papír, jelzett. Hátoldalán a művész pecsétjével és törésnyomokkal. 36,5×51 cm
10940.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó mandula. Linómetszet, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással és törésnyommal. 40×52,5 cm
10941.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Somogyi Imre (1918-1999): Virág csendélet. Olaj, farost 58x50 cm. Kissé sérült keretben
10942.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Somogyi János (1928-2010): Utcán, 1963. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10943.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Sostarics Lajos (1896-1968), Walt Disney után: Farkas. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, törésnyommal, foltos, 19×14 cm
10944.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Sostarics Lajos (1896-1968): Walt Disney után: A három kismalac, vegyes technika, papír, jelzett, szakadással, kartonra ragasztva, karton sérült, 21,5×15 cm
10945.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Sostarics Lajos (1896-1968): Zoro és Huru. Vegyes technika, papír, jelzett, 21,5×14 cm
10946.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Stefan Grecu (?-?): Nádasban. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 17x31 cm
10947.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF