Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

10924.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Sáros András Miklós (1945-): A két munkáspárt egyesülése. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10925.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Sárosi Ödön (1885-1950): Gápel Pál cipész portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent, restaurált, dublírozott, 73×60 cm
10926.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Schmutzer, Ferdinand (1870-1928): Richard Paulussen portréja, 1906. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 15,5x12,5 cm
10927.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Scultéty Éva (1917-2001): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott 29x20 cm . Üvegezett fakeretben, lap alja foltos
10928.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Sebők Lajos (?-?) No 95. (Táj) Zománc, fémlap, jelzett, keretben. 27x42 cm
10929.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Simon János (1945-): Rábapart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
10930.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
10931.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Simon Zoltán (1950-): Tihany. Rézkarc, papír, jelzett, 19×26 cm, lapszéli néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben.
10932.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Sinkó István (1951-): Várakozók, magányosok (erotikus kép). Vegyes technika, nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 31×36 cm
10933.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Somlai Vilma (1938-2007): Bartók Béla, Kékszakállú Herceg Vára. Fametszet, kollázs, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, 11×18,5 cm
10934.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Somlai Vilma (1938-2007): Fészek a fán. Monotípia, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli elszíneződéssel, 43×31,5 cm
10935.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF