Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Rozanits Tibor (1931-): A nyomorból a palotákba. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10900.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Rozanits Tibor (1931-): Cső elhelyezése (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír. Jelzett. 18x23 cm
10901.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
10902.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
10903.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzett. Korabeli, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 16×23,5 cm, lap széle kissé foltos.
10904.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Keresztfa, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
10905.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10906.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, unsigned, framed
10907.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Ruzicskay György (1896-1993): Alakok. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24,5×18,5 cm
10908.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ruzicskay György (1896-1993): Jelenet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 56×69 cm
10909.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38
Minimales Gebot:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
Ruzicskay György (1896-1993): Nagyváros. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24,5×18,5 cm
10910.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ruzicskay György (1896-1993): Padam... Szén, papír, jelzett, 20,5x13,5 cm
10911.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF