Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2982898
10876
523
4200
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, 35,5x21,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
2245462
10877
523
40000
Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3512104
10878
523
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504324
10879
523
Rákosi Uitz János (1887-?): Utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/50), üvegezett fakeretben, 14,5×9,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3256191
10880
523
34000
Rauscher Juliska (1888-1947): Buják, a gróf Pappenheim vadászkastély látképe és enteriőrje, 1920-as évek. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 12×10 cm, 17x24 cm és 13x11 cm. Apró felületi sérülésekkel A kastély később leégett. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3441213
10881
523
Rau Tibor (1934-2009): 5 db illusztráció Zelk Zoltán Teveháton c. verséhez. Tus, papír, jelzés nélkül. Egyiken apró elszíneződéssel. Paszpartuban (részben kissé szakadt). 15,5x11 és 23,5x11 cm közötti méretekben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3459143
10882
523
Rau Tibor (1934-2009): A szónok (cím nélküli karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. 25x19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3391549
10883
523
Rau Tibor (1934-2009): Biciklizők (karikatúra). Nyomat, papír, jelzett. 30x20 cm. Paszpartuban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3422356
10884
523
Rau Tibor (1934-2009): Félmeztelen fodrászlányok vágják vendégeiket (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 22,5x32 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3521938
10885
523
Regős István (1954): Tura, Schossberger kastély. Rézkarc, papír, jelzett a karcon 29×39 cm Feltekerve noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3517362
10886
523
3800
Reich Gábor (1951-): Liliom. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (59/100), üvegezett fakeretben, 34×25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3464295
10887
523
Reich Károly (1922-1988): Hazafelé. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett kopott fakeretben, 43×30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF