Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

10864.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Pjeroo Roobjee (1945-): Kapoenen. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (337/390). Keretben. 28x35 cm.
10865.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Pjeroo Roobjee (1945-): Superbaby. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (292/390). Üvegezett keretben. 32x35 cm.
10866.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Plesnivy Károly (1930-1984): Felhők, 1972. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 33x45 cm.
10867.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Prihoda István (1891-1965): Lány népviseletben. Színezett rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 41×29 cm
10868.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Prihoda István (1891-1965): Lány virágkosárral. Színezett rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 25×20 cm
10869.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10870.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Rác András (1926-2013): Mozaikterv. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 58x47 cm
10871.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Rác András (1926-2013): Mozaikterv. Szén, pausz, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 64x48 cm hajtásnyommal
10872.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Rác András (1926-2013): Szentendre. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 37x54 cm
10873.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal. 59,5x40 cm
10874.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 60x48 cm
10875.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF