Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3419554
10840
523
Papp Albert (1938-2015): Téli táj. Linómetszet, papír, jelzett, 16x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3476217
10841
523
Papp Sándor (1953-): Erdei társaság. Olaj, vászon, faroston. Jelezve balra lent. 70x50 cm. Fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3497904
10842
523
9500
Papp Tünde (1978-): Vidám ősz. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 36,5×39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3521947
10843
523
Parádi Tamás (1956-): Privát Horváth és Wolfram barát plakát terv. Ceruza. tus, kollázs. Jelzett 45x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3475488
10844
523
11000
Pásztor Gábor (1933-2012): Fácánok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29,5×60 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3299746
10845
523
900
Pásztor Gábor (1933-2012): III. Károly 1711-1740. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
3334880
10846
523
2200
Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3481580
10847
523
Pásztor János (-): L néz, 1996. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 47,5×32,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3383687
10848
523
Pattantyus Miklós (1946-): Kanyargó folyó. Olaj, farost, jelzett, üvegezett dekoratív keretben 45x45 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3371335
10849
523
Paulovits Pál (1892-1975): Falusi mulatság. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldali üveg repedt. 24×35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3498594
10850
523
Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni viskók. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 16×21,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3402498
10851
523
Péczely Antal (1891-1960): Szovjet katona. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 38×27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF