Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Papp Albert (1938-2015): Téli táj. Linómetszet, papír, jelzett, 16x20 cm
10840.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Papp Sándor (1953-): Erdei társaság. Olaj, vászon, faroston. Jelezve balra lent. 70x50 cm. Fakeretben.
10841.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Papp Tünde (1978-): Vidám ősz. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 36,5×39 cm
10842.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Parádi Tamás (1956-): Privát Horváth és Wolfram barát plakát terv. Ceruza. tus, kollázs. Jelzett 45x30 cm
10843.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pásztor Gábor (1933-2012): Fácánok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29,5×60 cm
10844.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Pásztor Gábor (1933-2012): III. Károly 1711-1740. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10845.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10846.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Pásztor János (-): L néz, 1996. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 47,5×32,5 cm
10847.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Pattantyus Miklós (1946-): Kanyargó folyó. Olaj, farost, jelzett, üvegezett dekoratív keretben 45x45 cm
10848.

Pattantyus Miklós (1946-): Kanyargó folyó. Olaj, farost, jelzett,
üvegezett dekoratív keretben 45x45 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Paulovits Pál (1892-1975): Falusi mulatság. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldali üveg repedt. 24×35 cm
10849.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni viskók. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 16×21,5 cm.
10850.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Péczely Antal (1891-1960): Szovjet katona. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 38×27 cm
10851.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF