Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Gerő András (1933-): Csendélet virágos köcsöggel. Olaj, farost., Jelzett, keretben 60x40 cm
10480.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Gibellini, Luisa (1950-), kétoldalas mű: Fecskék, 1990. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán toszkán ház. 20×14 cm
10481.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Corseaux (Genfi-tó, Svájc), 1920. Ceruza, papír. Jelzett. 23,5×20 cm.
10482.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Jardin Anglais, Genf, Svájc, 1921 (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. 17,5×22 cm
10483.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Nagyvárosi forgatag, 1923. Ceruza, papír. Jelzett. 14×21,5 cm.
10484.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Női akt. Tus, papír. Hátoldalán női arckép, ceruza, papír. Jelzett. 21×16 cm.
10485.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Tájrészlet 1921. Ceruza, papír. Jelzett. 26×17,5 cm.
10486.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Tanulmányrajzok (Térdelő kislány, kiöntő poharakkal stb.), 1918. Ceruza, papír. Jelzett. 22×14 cm.
10487.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1965): Ebédelők. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Fakeretben, 22×19 cm
10488.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x27,5 cm.
10489.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe I. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x28 cm.
10490.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gross Arnold (1929-2015): Cirkuszosok. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 17x31 cm.
10491.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF