Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

10468.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével. 30x40 cm
10469.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Galántai György (1941-): Veil of mist/snow-cover, 1980. Nyomat, hártyapapír, pecséttel jelzett, 300/47 számozással, hajtásnyommal, 21x29,5 cm.
10470.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gál Dezső (1924-2004) Ünnepi csendélet. Tempera, papír, ,jelzett. üvegezett keretben 50x38 cm
10471.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Gál Gabi (XX. sz. vége): Rátóti híd. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Fakeretben. 33x47 cm
10472.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Gallusz Gyöngyi (1962-): Gesztusok (olvashatatlan címmel). Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10473.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Gebhardt Béla (1901-1990): 3 db városházi ember karikatúra, aláírva az ábrázoltak által. Ceruza, papír, jelzett 18x10 cm
10474.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Gebhardt Béla (1901-1990): Kállai Gyula miniszerelnök, Ceruza, papír, Jelzett 18x13 cm
10475.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gebhardt Béla (1901-1990): Prága, 1955. Akvarell, papír, Jelzett. Paszpartuban, 23×32 cm
10476.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gebhardt Béla (1901-1990): Tóparti hegylánc, 1943. Akvarell, papír, Jelzett. Paszpartuban, 24,5×31 cm
10477.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gerő András (1933-): A régi Tarján. Olaj, farost., Jelzett, hátoldalt autográf felirattal keretben 60x50 cm
10478.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Gerő András (1933-): Az egri Rákóczi úton. Akvarell, papír, Jelzett, üvegezett keretben 30x45 cm
10479.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF