Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafóra. Ofszet nyomat, papír, jelzett, számozott (160/300), 45x38 cm Üvegezett keretben
10288.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
báró Szveteney György (1871-1952): Vízparti találkozás. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28x40 cm
10289.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Barta István (1892-1976): Ágas-bogas. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 12x9 cm
10290.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Barta István (1892-1976): Csendélet. Kréta, papír, jelzett, 23,5x34,5 cm
10291.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Barta István (1892-1976): Formák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 33×25 cm
10292.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Barta István (1892-1976): Gesztusok, 1963. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x17,5 cm
10293.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Barta István (1892-1976): Madárpár. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×29 cm
10294.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Barta István (v. Mária): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 43×33 cm
10295.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Bartha László (1908-1998): Halász (1932 és 1940 között). Szén, papír. Jelzés nélkül. 41,5×35 cm. Üvegezett fakeretben, paszpartun ázásnyommal.
10296.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Bartl József (1932-2013): Hétlevelű lóhere, 1980. Szitanyomat, papír. Jelzett. Próbanyomat! 53x27 cm. A szív, kereszt, négyzet, kör és a nem csak a természetben ritkábban előforduló hétlevelű lóhere Bartl József művészetének alapvető motívumai, jelei, jelképei, amelyekből kompozícióit az 1970-es évek végétől egészen az élete végéig építette, ezáltal vált művészete egyedivé, összetéveszthetetlenné. Ezen szitanyomat előképe az 1978-ban festett "Tavasz" c. festménye, maga a grafika a Szentendrei Grafikai Műhely alapításának évében, 1980-ban készült, ezáltal a Szentendrén készült első Bartl szitanyomatok egyike. Lap alján néhány kevés egészen apró folttal, máskülönben jó állapotban. / serigraphy on paper, signed, proof print
10297.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Batári László (1920-1997): Körtefa. Rézkarc, papír. Jelzett. 12,5x10 cm Üvegezett fakeretben. Lapszéli ázásnyomokkal.
10298.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bazsali Ferenc (1923-1968): Völgy házakkal, 1967. Színes linómetszet, papír, jelzett, 19,55×29,5 cm
10299.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF