Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció (Cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. 41x41 cm
10648.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Kocsis Lénárd (1958-): Pipázó vadász. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24x18 cm
10649.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Kőhegyi Gyula (1933-): Birka tehenek. Linómetszet, papír. Jelzett, , üvegezett keretben 22x16 cm
10650.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kőhegyi Gyula (1933-): Csónakok a mederben. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 32x35 cm
10651.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Kőhegyi Gyula (1933-): Önarckép. Tus, papír. Jelzett, üvegezett keretben 35x24 cm
10652.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kolozsváry Endre (1901-?): Lovasszán. Olaj, vászon, jelzett. 75×100 cm.
10653.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Kolozsváry Endre (1901-?): Téli szán. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm.
10654.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
10655.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kondor Lajos (1926-2006): Gavró Lajos (az oroszországi kommunista [bolsevik] párt tagja, az orosz polgárháború résztvevője) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, a lap széle kissé hullámos, 29x20 cm
10656.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Konecsni György (1908-1970): Magányos ház. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 29,5x39,5 cm
10657.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Konecsni György (1908-1970): Öreg híd. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Kartonra kasírozva. 29,5x38,5 cm
10658.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm
10659.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF