Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Ondrusek/Ondrussek, Frantisek (1861-1932): Táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 21,5x32 cm
10828.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Oravecz Viktória (1969-): Kertben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bal szélén felületi vágással. 40x28,5 cm
10829.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Oravecz Viktória (1969-): Virágok (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 36x53,5 cm
10830.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Orsós Ferenc (1879-1962): A táj arca, 1919. Akvarell, papír, jelzett. 32,5×46,5 cm
10831.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Osváth Miklós (1935-2004): Nagykáta, Akvarell, papír, jelzett és datált. 66x47 cm
10832.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Osváth Miklós (1935-2004): Százéves ház Őrségben , Akvarell, papír, jelzett és datált. 38x59 cm
10833.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Osváth Miklós (1935-2004): Tájház Hajduszoboszlón, Akvarell, papír, jelzett és datált. 41x56 cm
10834.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
P. Kováts Géza (1908-1956): Nagybánya, rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. 11x19 cm
10835.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Pálfy József (1864-1934): Vadlibák a tenger felett, 1918. Olaj, vászon. Jelzett. Restaurált. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm
10836.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Pálla Jenő (1883-1958): Lovag. Akvarell, papír, j.n. 36x29,5 cm
10837.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Pankotai Sándor (1959-): Őszi tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×35 cm
10838.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Pap Gyula (1899-1983): Anya gyermekével. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb foltokkal és apró szakadásokkal, 50x31 cm.
10839.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF