Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Pekáry István (1905-1981): Duett. Tus, papír, jelzett, 12,5×9,5 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10852.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Péntek Éva (-): Aranyhíd. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×60 cm
10853.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Péntek Éva (-): Pirkadat. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×60 cm
10854.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
10855.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Petőcz Lajos (1919-2009): Fésülködő. Nyomat, papír, jelzett, 19,5x19,5 cm.
10856.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Petőcz Lajos (1919-): Tánc. Rézkarc, papír, jelzett, 32x21,5 cm.
10857.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Petőcz Lajos (1919-2009): Uzsorás. Rézkarc, papír, jelzett, 17,5x20,5 cm.
10858.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Pető János (1940 - ) 4 db nagy méretű vázlat. Akvarell, papír, vegyes állapotban 77x50 cm
10859.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Pirk János (1903-1989): Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán nyomtatott Pirk János felirattal. Üvegezett fakeretben. 16×22,5 cm
10860.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pistyur Gabriella (1962): Kórus - Pipacsok. Selyem, akvarell. 33x40 cm
10861.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
10862.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Pituk József Viktorián (1906-1991): Pihenés. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 18x21 cm
10863.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF