Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Gross Arnold (1929-2015): Cirkuszosok. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 17x31 cm.
10492.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gross Arnold (1929-2015): Művészek kertje. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 21x31,5 cm
10493.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Gross Arnold (1929-2015): Művésztelep. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x20 cm.
10494.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gross Arnold (1929-2015): Tordai műterem I. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x23,5 cm.
10495.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Grosz, George (1893-1959): Alakok. Nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 26×18,5 cm
10496.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
10497.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Gulyás Dénes (1927-2003): Lovasok. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 40x61 cm
10498.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Gy. Molnár István (1933-2010): Kocsi. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, apró foltokkal, 21,5×30 cm
10499.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 50x65 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed
10500.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Győrffy Sándor (1951-): Fal (Mauer, berlini fal), 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VII számozással. 58x43,5 cm. Lapszéli hajtásnyomokkal. / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A. IV/VII
10501.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Győri Nagy Sándor (-): Békési tanya. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 34×40 cm
10502.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gyulai Líviusz (1937-2021): Krúdy illusztráció. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán próbanyomat II. bélyegzéssel. Lap széle vágott. 14x13,5 cm
10503.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF