Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3515686
10492
523
Gross Arnold (1929-2015): Cirkuszosok. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 17x31 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3412177
10493
523
Gross Arnold (1929-2015): Művészek kertje. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 21x31,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3501401
10494
523
Gross Arnold (1929-2015): Művésztelep. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x20 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3501157
10495
523
Gross Arnold (1929-2015): Tordai műterem I. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x23,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3511866
10496
523
3200
Grosz, George (1893-1959): Alakok. Nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 26×18,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2808120
10497
523
Guba György (?-?): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 60x80 cm Sérüléssel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3481072
10498
523
34000
Gulyás Dénes (1927-2003): Lovasok. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 40x61 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3420219
10499
523
Gy. Molnár István (1933-2010): Kocsi. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, apró foltokkal, 21,5×30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3280078
10500
523
19000
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 50x65 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3410908
10501
523
Győrffy Sándor (1951-): Fal (Mauer, berlini fal), 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VII számozással. 58x43,5 cm. Lapszéli hajtásnyomokkal. / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A. IV/VII noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3513768
10502
523
Győri Nagy Sándor (-): Békési tanya. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 34×40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3511796
10503
523
Gyulai Líviusz (1937-2021): Krúdy illusztráció. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán próbanyomat II. bélyegzéssel. Lap széle vágott. 14x13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF