Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Turcsán Miklós (1944-): Mágia, 1992. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 86x90 cm
10132.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Faragó Ágnes (1951-): Rétegek 3. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 59,5x59,5 cm
10133.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Faragó Ágnes (1951-): Konstrukció, 2023. Akril, farost, jelzett a hátoldalán. 75x31 cm
10134.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív fakeretben, 59,5×80 cm. /
10135.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Rékassy Csaba (1937-1989): Vár. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/100), 20x29 cm.
10136.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Göldner Tibor (1929-2013): Alkony a Sugovicán (Baja). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 40×65 cm
10137.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Korpács Lajos (-), működött a XX. sz. első felében: Lovasszekér. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
10138.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Holló László (1887-1976): Álló női akt. Kréta, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 27,5x19,5 cm
10139.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Markó Ernő (1868-1945): Holdfényes téli táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50×69 cm
10140.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Ivóverseny. Kollázs, papír. Jelzett (Tibi). 51x41 cm.
10141.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Lőrincz Vitus (1933-): Tengerpart Törökországban, 1995. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Lőrincz Vitus autográf feliratával, paszpartuban, 34,5x54 cm
10142.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Lőrincz Vitus (1933-): Balatonfelvidéki lovastanya, 2003. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 33x49 cm
10143.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF