Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3441598
10144
523
60000
Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Lányportré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel, dekoratív fakeretben, 60×50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3437277
10145
523
50000
Faddi Förstner Dénes (1901-1945): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 60x50 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3441534
10146
523
50000
Prokop Péter (1919-2003): Csendélet, 1973. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben. 62×58 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3439631
10147
523
36000
Csáji Attila (1939-): Információ+információ/információ, 1970 körül. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/30), lap teteje kartonra kasírozva, 32,5x22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3410970
10148
523
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (13/40). 45,5x34 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3441629
10149
523
32000
Prokop Péter (1919-2003): Ikrek, 1979. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával, keretben. 30×43 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3440052
10150
523
24000
Ezüst György (1935-2017): Lovasok. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Munkácsy Teremben, Békéscsabán rendezett kiállításon. Üvegezett fakeretben. 37x67 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3440962
10151
523
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 20×20 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3411036
10152
523
Szemethy Imre (1945-): Villa Medici, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3434741
10153
523
11000
Torok Sándor (1936-2006): Bartók, post mail-art (mail art mű), 1995. Vegyes technika, nyomat, kollázs, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Joseph Kádárnak címezve, Joseph Kadar gyűjteményi bélyegzésével. 16x22,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3434743
10154
523
11000
Nádas Alexandra (1974-): Hommage a Bartók (mail art mű). Vegyes technika, nyomat, kollázs, papír, jelzett nyomtatva. Kartonra kasírozva. Joseph Kádárnak címezve. 24,5x12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3421219
10155
523
95000
Boros Viola (1966-): Serial Girl, 2011. Akril, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. 70×50 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF