Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3451353
10504
523
28000
Göldner Tibor (1929-2013): Csónakok a vén Dunán. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 45×65 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3451338
10505
523
28000
Göldner Tibor (1929-): Tolnai falucska. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 50×70 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3280064
10506
523
19000
Göllner Miklós (1902-1977): Nagy László költő portréja. Ceruza, papír, jelezve jobbra középen, 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3503863
10507
523
Gönczi Béla (1934-): 1919-1959. Linómetszet, papír. Jelzett. 29x19,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3505846
10508
523
Gönczi Béla (1934-): 1514. Nyomat, papír, jelzett, számozott (4/5). 25×15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3505868
10509
523
Gönczi Béla (1934-): A 100 éves Mezőgazdasági Múzeum (Vajdahunyad vára, Bp.), 1995. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "Próba No 4." jelzéssel. Magyar Mezőgazdasági Múzeum 1896-1996 feliratú mappában. 10,5×15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3505837
10510
523
Gönczi Béla (1934-): Babits: "Jónás". Rézkarc, papír, jelzett, 17×13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3505267
10511
523
Gönczi Béla (1934-): Jónás imája. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (1/7). 24x15 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3493302
10512
523
Gönczi Béla (1934-): Simonyi József, "a legvitézebb huszár", 1987. Rézkarc, papír, jelzett. 29×39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3493305
10513
523
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3503860
10514
523
Gönczi Béla (1934-): Taormina. Tus, papír. Jelzett. 13,5x20 cm, paszpartuban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3409367
10515
523
Göröcz Beáta (-): Virágok, olaj, vászon, kartonon, jelzett. Jobb alsó sarkában kissé sérült. 70x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF