Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Göldner Tibor (1929-2013): Csónakok a vén Dunán. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 45×65 cm
10504.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Göldner Tibor (1929-): Tolnai falucska. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 50×70 cm
10505.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Göllner Miklós (1902-1977): Nagy László költő portréja. Ceruza, papír, jelezve jobbra középen, 42x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10506.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Gönczi Béla (1934-): 1919-1959. Linómetszet, papír. Jelzett. 29x19,5 cm.
10507.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Gönczi Béla (1934-): 1514. Nyomat, papír, jelzett, számozott (4/5). 25×15 cm
10508.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): A 100 éves Mezőgazdasági Múzeum (Vajdahunyad vára, Bp.), 1995. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "Próba No 4." jelzéssel. Magyar Mezőgazdasági Múzeum 1896-1996 feliratú mappában. 10,5×15 cm
10509.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gönczi Béla (1934-): Babits: "Jónás". Rézkarc, papír, jelzett, 17×13,5 cm
10510.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Jónás imája. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (1/7). 24x15 cm.
10511.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Simonyi József, "a legvitézebb huszár", 1987. Rézkarc, papír, jelzett. 29×39 cm
10512.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10513.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Gönczi Béla (1934-): Taormina. Tus, papír. Jelzett. 13,5x20 cm, paszpartuban.
10514.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Göröcz Beáta (-): Virágok, olaj, vászon, kartonon, jelzett. Jobb alsó sarkában kissé sérült. 70x50 cm
10515.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF