Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Kovács Ernő (1940-): Orchidea. Akvarell, papír. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35x25 cm
10684.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Kovács Imre (1944-): Sziget. Rézkarc, papír, jelzett, néhány apró folttal, 20,5×34 cm
10685.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovács Orsolya: Égből pottyant mesék illusztráció I. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 43x31 cm
10686.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Kovács Orsolya Égből pottyant mesék illusztráció II. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 43x31 cm
10687.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Balatoni vitorláskikötő. Akvarell, papír, jelzett, plexiüvegezett keretben, üvegen hajszálrepedésekkel, 40×21,5 cm
10688.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Kozma Lajos (1884-1948): Ádám és Éva. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, apró foltokkal, 20×17 cm
10689.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Kozma Lajos (1884-1948): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10690.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kozma Lajos (1884-1948): Indák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10691.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): A topolyai művésztelep fái, 1980-as évek. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban (paszpartun ázásnyommal). 49x34,5 cm
10692.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): Dunapart, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34x65 cm
10693.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Kukovics Rózsa (1942-): Hajó a Dunán, 1985. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34x49,5 cm
10694.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): Sugovics, Baja. Akavarell, papír. Jelzett. 37x51 cm
10695.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF