Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Tulipános csendélet, 1934. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 38×28 cm
11044.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
11045.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Ugocsai László (1944-): Enteriőr. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 44x62 cm
11046.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Ujváry Ferenc (1898-1971): Martonvásári szőlőcsősz, 1925. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Ujváry Ferenc autográf feliratával. Apró sérülésekkel. 34,5x22 cm
11047.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Ujváry Ferenc (1898-1971): Táj (vázlat). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 22x31 cm
11048.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Urbán Tibor (1960?) - Cím nélkül 2005. Vegyes technika, kollázs 28x20 cm. ÜVegezett keretben, kissé foltos paszpartuval.
11049.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
11050.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
V. Tóth Gábor (1966-): Balaton (vitorlások). Olaj, farost, jelzett, 40x60cm. Dekoratív fakeretben.
11051.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Váci András (1928-1989): A nép szétnéz saját országában (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett, kartonon, szélé ázásnyommal, 20×29 cm
11052.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Váci András (1928-1989): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kissé foltos, 29,5×44 cm
11053.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Váci András (1928-1989): Egy szempillantás (szürrealista grafika), 1978. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat próba I. számozással, paszpartu szélén kisebb szakadásokkal, 25×20 cm
11054.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Váczi András (1967- ): Budapest. Rézkarc, papír. 5x6 cm jelzett, számozott, üvegezett keretben.
11055.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF