Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Váczi András (1967- ): Lilienthal. Rézkarc, papír. Próbanyomat 12x9 cm jelzett, számozott, üvegezett keretben. 25x28 cm
11056.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vajda Ferenc (1892-?): Sétálók, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 28,5x41,5 cm
11057.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Valér Erik (-): Unholde (Dolomitok), 1925. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10×14,5 cm
11058.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Váli Éva (XX. sz. második fele): Táj lovassal. Pasztell, vászon, jelzett. Üvegezett fakeretben. 40x24,5 cm
11059.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Váli Zoltán (1910-1994): ...az éhezőknek!, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 jelzéssel. Lap bal felső sarkában paszpartuzás nyomával. 25x17,5 cm
11060.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Váli Zoltán (1910-1994): Álló női akt. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 45x21 cm
11061.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Automatizált téglagyár. Linómetszet, papír, jelzett. 31x40 cm
11062.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Váli Zoltán (1910-1994): Dunapart Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán "Próbanyomat IV" bélyegzéssel és 1990 előtti MNG kiviteli bélyegzéssel. Lapszéli apró elszíneződéssel. 29x39 cm
11063.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Dunapart Visegrádnál. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró elszíneződéssel. 29x39 cm
11064.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Váli Zoltán (1910-1994): Életveszély!, 1976 (militária témájú grafika horogkereszt motívummal). Linómetszet, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 26,5x34,5 cm
11065.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Életveszély!, 1976 (militária témájú grafika horogkereszt motívummal). Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 3 jelzéssel. Lap felső sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 26,5x34,5 cm
11066.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Heverő (női) akt. Linómetszet, papír, jelzett. 34x54 cm
11067.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF