Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Vasarely Victor (1908-1997): P 1208 "REMEK" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 37x37 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.
11080.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vaszary János (1867-1939): Akt, Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, 45x30 cm
11081.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Vaszary János (1867-1939): Kávéházi jelenet, Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 26x29 cm
11082.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Végvári János (1927-1994): Esztergomi bazilika. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. Lapszéli ázásnyomokkal. 35×52 cm
11083.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Végvári János (1927-1994): Népi harmónia. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán Artunion címkéjével. Lapszéli apró szakadással. 35×35 cm
11084.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Véssey Gábor (1948-): Artemisz, 1977. Olajpasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 38,5×39,5 cm
11085.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Véssey Gábor (1948-): Ószövetségi magyarázatok, 1977. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 44,5×35 cm
11086.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Veszprémi László (1945-): Geometrikus kompozíció (Cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 24/250. 34,5x29 cm
11087.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
11088.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
11089.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
11090.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
11091.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF