Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3326680
11104
523
28000
Wolsky András (1969-): Random-surface No. 4/A, 2021. Akril, kollázs, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x21 cm. Lapméret: 50x40 cm / acrylic and collage on paper. Signed. Framed. 21x21 cm. Sheet size: 50x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3470004
11105
523
11000
Würtz Ádám (1927-1994): Népművészet. Színes linómetszet, papír, jelzett, 28x40 cm Üvegezett keretben számozott 46/100 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3470006
11106
523
Würtz Ádám (1927-1994): Zöld király. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott 43/100 28x40 cm Üvegezett keretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3498490
11107
523
Xantus Gyula (1919-1993): Kék kompozíció (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzés nélkül. Proveniencia: a művész ajándéka. Fakeretben. 42,5x60 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3351327
11108
523
Zádor István (1882-1963)7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Szolnok, 1995, Viktória Kft., 1 sztl. lev. + 7 (rézkarcok, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, hártyapapír előzékekkel) t. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes karton mappában, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó tábla felső sarkán sérüléssel. Számozott, 282. sorszámú példány noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3421703
11109
523
3200
Zádor István (1882-1963): Halász a Zagyván. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Javított. Paszpartuban, 35×21,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3506036
11110
523
Zádor István (1882-1963): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett (halványan), paszpartun ázásnyomokkal, 25×33 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3518794
11111
523
Zádor István (1882-1963): Kenetkő, ahova lefektették Jézus testét. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üveg mögött, 17×24,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3500647
11112
523
Zádor István (1882 - 1963): Lányok (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. Plexiüvegezett fakeretben. 17×15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3057130
11113
523
24000
Zalakovács József (1954-): Ábránd, vegyes technika, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 45,5x67 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3397532
11114
523
Zala Tibor (1920-2004): Odisseia III. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalán próbanyomat II bélyegzéssel. 39,5x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3397539
11115
523
Zala Tibor (1920-2004): Odüsszeusz. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5x29,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF