Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

11092.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 45x46 cm
11093.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Litográfia, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 24×35 cm
11094.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vidák Zsolt (1974-): Anker under water. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott. 3/100. Hátoldalon pecséttel is jelzett. 44x61 cm
11095.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
11096.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Vincze Gizella: Menekülő szabadságharcos. Olaj, vászon 57x44 cm
11097.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
11098.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Visnyei Ilona (1959-): Örvény (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/6. számozással. 20x15 cm
11099.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
11100.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Vogel Ferenc (-): Geometrikus kompozíció. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 10×7 cm
11101.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Wagner János (1936-2022): Nyár, 1976. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelezve jobbra lent: Wagner János 76, balra lent: Nyár (vegyes technika). Párdarabja reprodukálva: Wehner Tibor: Wagner János. Bp., 2020, Virtual Market Kft, 14. oldal. 61,5×51,5 cm.
11102.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
11103.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF