Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Magyar József: Cím nélkül. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 28x38 cm
10732.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Maharadzsa tanáccsal. Akvarell, papír, üvegezett keretben 24x40 cm, 33x49 cm
10733.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Maja-Lisa Sjögren (-): Sejtelmes téj, 1990. Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett keretben, 20×13 cm
10734.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Major János (1934-2008): Tarpataki vízesés. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 42x26 cm
10735.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Major Kamill (1948-): Kaleidoszkóp (Cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 69/100. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). 29x21 cm
10736.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Makoldy József (1890-1957): Hevesi Simon főrabbi, vallásfilozófus, egyetemi tanár portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10737.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy József (1890-1957): Pauler Ákos filozófus, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18,5x12 cm
10738.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Makoldy József (1890-1957): Prohászka Ottokár politikus, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, országgyűlési képviselő, Székesfehérvár püspöke portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x14 cm
10739.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Makoldy József (1890-1957): Rápolthy Lajos szobrász és éremművész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10740.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Makoldy Sándor (1890-1957): Czakó Elemér könyvkiadó és iparművészeti szakíró portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10741.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy Sándor (1890-1957): Damkó József szobrász és iparművész portréja, 1924. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x12 cm
10742.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Makoldy Sándor (1890-1957): Domanovszky Sándor történész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10743.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF