Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3498305
10912
523
5500
Samson Schönhaus (1922-2015): Balettáncosok (Tschaikowsky pas de deux aus dem "Nussknacker"). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/100). Üvegezett keretben, 30x42 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3436381
10913
523
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, vakráma nélkül, kartonra kasírozva. 19x30 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3422225
10914
523
28000
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x54 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3422266
10915
523
19000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hangulatos táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 28x38 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3422273
10916
523
19000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, kartonra kasírozva, 25,5x39,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3436422
10917
523
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1933. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, vakráma nélkül, kartonra kasírozva. 42x51,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3422265
10918
523
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 24,5x31,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
2879470
10919
523
22000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
2879474
10920
523
22000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérüléssel, 42x59cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
2879478
10921
523
22000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül 42x52cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
2879482
10922
523
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
2879466
10923
523
19000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x56cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF