Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Honti Nándor (1878-1961), 2 db rajz: Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának fiatalkori portréja, 1920 és kislány könyvvel. Ceruza, tus, papír. Utóbbi jelzett. 14,5x8,5 és 11,5x9 cm
10552.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Horvát Helén Sára (1973-): Földanya, 2004. Litográfia, papír, jelzett, számozott (IX/7). 41×28,5 cm.
10553.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Horváth Endre (1896-1954): Prométheusz rézkarc. Jelzett, 37x28 cm Üvegezett keretben
10554.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 60x40 cm. Fakeretben.
10555.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Horváth József (?-): Séta a város felett. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 33×48 cm
10556.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Horváth László Xavér (1944-2016): Női alakok (cím nélkül). Nyomat, karton, jelzett. Apr4ó felületi kopásokkal. 23×29 cm
10557.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Horváth Zoltán(1945-) Balerina. Olaj, farost. 42x28 cm Keretben
10558.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Horváth Zoltán(1945-) Velencei látkép. Olaj, farost. 29x20 cm Keretben
10559.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Hunyady Gábor (1969- ): Öreg fűz. Olaj vászon. Jelzett. Fakeretben. 60x80 cm
10560.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
id. Kátai Mihály (1906-1983): Csikós reggeli fényben. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint szerepelt az 1986-ban a Derkovits Teremben rendezett kiállításon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 9×15 cm
10561.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
ifj. Szőke Andor (-): Egri hangulat. Linómetszet, papír, jelzett, 24×32 cm
10562.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
10563.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF