Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

10540.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
10541.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
10542.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
10543.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Herman Lipót (1884-1972): Portré. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 13x7 cm
10544.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Herpay József (-): Hajógyár. Monotípia, papír, jelzett a nyomaton. Paszpartuban. 20,5x29,5 cm
10545.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Hertay Mária (1932-2018): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben. 7,5x19,5 cm
10546.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hetényi Tibor (1891-1977): Lány báránnyal. Tempera, pasztell, papír, jelzés nélkül, sarkaiban sérült, paszpartuban, 81x57,5 cm
10547.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
10548.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
10549.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Holló László (1887-1976): Bíró Sándor, 1967. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 17,5x13 cm
10550.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Holroyd, Charles (1861-1917): Vadregényes táj. Vegyes technika, papír, jelezve, jobbra lent, lap széle kissé foltos és papírra rögzítve, 25×27 cm / mixed technique on paper, signed, edge of the sheet slightly stained and mounted on paper.
10551.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF