Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Eger, háttérben a Nagy-Eged hegy. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, 43,5×31 cm
10528.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hankó Béla (1927-1993): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 25,5×36,5 cm
10529.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Hargitai Zsigmond (1942-2004): Színes hegyek. Xerográfia, papír, jelzett, számozott (10/50). Üvegezett fakeretben, 23x36 cm
10530.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Harmos Károly (1879-1956): Na, Kati, ne izélj már. Akvarell, papír, 36x34 cm Jelzett, üvegezett keretben
10531.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Erdélyi táj, 1940-es évek eleje. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×31 cm
10532.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Erdélyi táj, 1940. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 30×40 cm
10533.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
HA v. AH jelzéssel: Király (1967?). Toll, papír. Papírra kasírozva. 10,5x7 cm
10534.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Hegedűs 2 László (1950-): Faludy György. Művészlemez (bakelit), filctoll. Jelzett (Hegedűs 2 László által), számozott: 45/100. Eredeti dobozában. d: 30 cm.
10535.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Hegedűs László (1920-2012): Keresztrefeszítés, 1968. Fametszet, papír. Jelzett. Művészpéldány Artist's proof jelzéssel. Lapszéli elszíneződéssel. Üvegezett fakeretben. 30x46 cm. Ritka!
10536.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hegyi György (1922-2001): Szentendrei részlet. Olaj, karton, jjl.: Hegyi. 60x80 cm, üvegezett fakeretben.
10537.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Helbing Ferenc (1870-1958): Vajdahunyad, Városliget. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 21×29 cm
10538.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Henri Nouveau (1901-1959): Kompozíció, 1931. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent: H. Nouveau 1931. André Coll-Rotger francia nyelvű, fényképes tanúsítványával. Kissé foltos. Javított. Kisebb szakadásokkal. Kissé foltos. 43×31 cm
10539.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50
Minimales Gebot:
500 000 HUF
500 000 600 000 700 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF