Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Lehoczky András (1927-): Csendélet. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38×28 cm
10708.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Lehoczky András (1927-): Utcarészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 31,5×24 cm
10709.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Lelkes Dergács Mária (1910-1991). Vízparti séta, 1983. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x26 cm
10710.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Lengyel András (1952-): Nagy tömegben filcesedésre hajlamos, 1980. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 21x29,5 cm.
10711.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Lenkey Zoltán (1936-1983): Bükki táj I., rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/100), üvegezett fa keretben, 25×34,5 cm
10712.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lenkey Zoltán (1936-1983): Termelőszövetkezetek alakulnak Somogyban, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, kartonon, szélén ázásnyommal, 20×29 cm
10713.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10714.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Liebermann, Max (1847-1935): Amsterdami zsidónegyed (Das Judenviertel in Amsterdam). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. Megjelent: Hermann Struck, Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). 13,5x18,5 cm. / Liebermann, Max (1847-1935): The old jewish quarter in Amsterdam. Etching on paper, unsigned. Published in the book: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer).
10715.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Ligeti Miklós (1982-): Dervis, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
10716.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Lipták Pál (1922-2007): Városszéle. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 43×56 cm
10717.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Litkei József (1922-1988): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, törésnyomokkal, szakadt paszpartun Képcsarnok Vállalat címkéjével 35,5×50,5 cm
10718.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Lőrincze Miklós (1943-2016): Kompozíció. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 51x41 cm
10719.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF