Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3478383
10708
523
Lehoczky András (1927-): Csendélet. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38×28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3478391
10709
523
9500
Lehoczky András (1927-): Utcarészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 31,5×24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3391235
10710
523
Lelkes Dergács Mária (1910-1991). Vízparti séta, 1983. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3519041
10711
523
Lengyel András (1952-): Nagy tömegben filcesedésre hajlamos, 1980. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 21x29,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3490867
10712
523
Lenkey Zoltán (1936-1983): Bükki táj I., rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/100), üvegezett fa keretben, 25×34,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3514005
10713
523
Lenkey Zoltán (1936-1983): Termelőszövetkezetek alakulnak Somogyban, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, kartonon, szélén ázásnyommal, 20×29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3282978
10714
523
Lévay István: Idős pár. Akvarell, papír, jbl: Lévay István 1958. 29,5x 21 cm, keretben, keret sérült, javítható. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3005548
10715
523
Liebermann, Max (1847-1935): Amsterdami zsidónegyed (Das Judenviertel in Amsterdam). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. Megjelent: Hermann Struck, Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). 13,5x18,5 cm. / Liebermann, Max (1847-1935): The old jewish quarter in Amsterdam. Etching on paper, unsigned. Published in the book: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3304618
10716
523
Ligeti Miklós (1982-): Dervis, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3513763
10717
523
9500
Lipták Pál (1922-2007): Városszéle. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 43×56 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3493234
10718
523
Litkei József (1922-1988): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, törésnyomokkal, szakadt paszpartun Képcsarnok Vállalat címkéjével 35,5×50,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3495823
10719
523
Lőrincze Miklós (1943-2016): Kompozíció. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 51x41 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF