Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Váli Zoltán (1910-1994): Memento!, 1970-as évek (militária témájú grafika). Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 1 jelzéssel. Lap felső sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 25x20 cm
11068.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Vályi Csaba (1937-2018): Csendélet citrommal és falitállal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 80×60 cm
11069.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
van Velde, Bram (1895-1981) és Geer van Velde (1898 - 1977): Művekről készült reprodukciók a Derriere le miroir, 11 és 12. számában (egyben). Nyomat, papír. Párizs, 1948, Pierre a Feu. 15+1 p. 2. kiadás. Francia nyelven. Samuel Beckett beveztőjével. Kiadói papírborítóban.
11070.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Varga Gedő Zalán Zoltán (-): Terek 4, 2005. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/II számozással, lapszéli néhány kevés apró folttal, 50x70 cm
11071.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
11072.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Varga Iván (1960-): Elhagyatva. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 35x60 cm
11073.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Varga Iván (1960-): Tisza. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 19x30 cm
11074.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Ádám Lajos portréja. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben.
11075.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Udvar kecskével. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 14×17,5 cm
11076.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Vasarely Victor (1908-1997): CALCIS, 1956-59. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Hátoldalán nyomtatott felirattal. Az 1970-es években megjelent Lineaires mappából. Üvegezett fakeretben. 32x26 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CALCIS, 1956-59. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With printed description on the reverse. Framed. 32x26 cm
11077.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Vasarely Victor (1908-1997): P 1190 "HANDYA" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 36x36 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.
11078.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vasarely Victor (1908-1997): P 1192 "OGNALL" (Op-art kompozíció). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 37x29 cm Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.
11079.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF