Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3317692
10360
523
5500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csendélet, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 23×17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3456849
10361
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Emberek, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, lapszéli apró sérüléssel, 20×14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3488335
10362
523
14000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Hármas, 1984. Ceruza, papír, jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben, 25x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3336016
10363
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Nő gyermekével, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3464328
10364
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelezve jobbra lent. 24x15,5 cm. Üvegezett fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3456851
10365
523
6500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt, 1984. Kréta, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3502706
10366
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női aktok. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3488341
10367
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Páros, 2003. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 21x29,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
2884757
10368
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 29,5x19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3360247
10369
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 2000-es évek. Akvarell, karton, jelezve középen jobbra lent. 45x47 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3456850
10370
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×23,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3479355
10371
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Pasztell karton, jelzett. Üvegezett keretben 27x21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF