Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3369824
10384
523
Czirbusz László (-): Csendélet szentképpel, 1975. Ceruza, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 21,5x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3369829
10385
523
Czirbusz László (-): Falun, 1969. Ceruza, filctoll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 30x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3369756
10386
523
Czirbusz László (-): Meglátszik a termelésen (karikatúra), 1955. Tus, papír, jelzett. Lap alján szakadásokkal. 26x19 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3402656
10387
523
60000
Czölder Dezső (1875-1933), felvidéki festő: Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 30×46 cm / oli on canvas, signed, framed noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3488952
10388
523
D. Borbély Gizella (1920-1994): 2 db női portré. Vöröskréta, szén, papír. Jelzett. 31x24,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3516767
10389
523
D. Némethy Miklós (1880-?), 2 db mű: Enteriőr festményekkel és Társaság a szabadban. Olaj, karton és akvarell, papír. Első jelzett. Sérült. 39,5x29,5 és 21x27 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3516752
10390
523
15000
D. Némethy Miklós (1880-?), 2 db mű: Parkrészletek, 1954 és Család gyerekekkel a zöldben. Olaj, karton. Első jelzett. Utóbbi sérült. 34,5x40 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3516725
10391
523
D. Némethy Miklós (1880-?), 3 db mű: Fajszi részletek, 1937. Ceruza, papír. Jelzett. 16x20 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3511828
10392
523
Dallos Hanna (1907-1944): "És bocsásd meg a mi vétkeinket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, az 1934-ben megjelent Miatyánk c. mappából, paszpartuban, 28,5x20,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3511825
10393
523
Dallos Hanna (1907-1944): "Miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek", fametszet, papír, jelzett a metszeten, az 1934-ben megjelent Miatyánk c. mappából, paszpartuban, 28,5x20,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3511830
10394
523
Dallos Hanna (1907-1944): "Mindennapi kenyerünket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, az 1934-ben megjelent Miatyánk c. mappából, paszpartuban, 28,5x20,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3237422
10395
523
Dégi János (-): Álomban, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, a hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Paszpartuban. 9,5×9,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF