Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3155231
10204
523
32000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). Lapszéli apró beszakadással, kis töréssel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3136186
10205
523
220000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1974. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén magyar és orosz nyelven feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben, 138×123 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1974. Oil on wood fibre, signed lower left. With old label on the reverse. With very minor surface damages. Framed, 138×123 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
3079783
10206
523
95000
Vörös Géza (1897-1957), össz. 3 db mű: Szilvaszedő, Család, Jelenet. Tempera, tus, papír. 2 db jelzett, 1 db jelzés nélkül. 13x11 cm, 13x6 cm, 10x9 cm.A művész által készített, eredeti, üvegezett fakeretben. Vörös Géza korai alkotásai! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
3135922
10207
523
65000
Id. Benedek Jenő (1906-1987): Udvar. Olaj, vászon, jbl.: Benedek. Sérült! 60x80 cm, keretben, jó állapotú. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3135928
10208
523
65000
Sikuta Gusztáv (1919-1985): Lovasszekér. Olaj, vászon, jbl.: Sikuta. 47x60,5 cm, keretben, sérült. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3136551
10209
523
65000
Kántor Andor (1901-1990): Utcarészlet. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor. 61,5x75,5 cm, keretezett, jó állapotú. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3135374
10210
523
40000
Göllner Miklós (1902-1977): Szentendrei Kert. Pasztell, papír, jjl.: Göllner 57. 50x76 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3136536
10211
523
40000
Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3061065
10212
523
300000
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
3073158
10213
523
280000
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
280 000 HUF
280 000 320 000 380 000
3073209
10214
523
19000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x26,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3073736
10215
523
38000
Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40). noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF