Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

10216.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
10217.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00
Minimales Gebot:
320 000 HUF
320 000 380 000 440 000
10218.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
10219.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./ 7/10. számozással. 14x28 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof
10220.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Molnár József (1922?2014): Bodrog. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 22,5x29 cm.
10221.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3 db magyar rézkarc: Imre István (1918-1983): Rozanits Tibor (1931-) 30x40 cm Jelzettek, feltekerve, lap szélén képet nem érő beszakadás
10222.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
A. Varga Imre (1953-): Szőlőtőke, 2012. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 24×16 cm
10223.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ábrán Zoltán (1906-1986): Nefretiti, egyiptomi lányok. Olaj, farost, jelzett 60x50 cm Sérült keretben, hátoldalán címke a művész autográf feliratával. .
10224.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Aczél Ilona (1929-2000): Enteriörök 2 db filc, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm.
10225.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Adilov Kabul (1959-): Csónakok. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 46×77 cm
10226.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Adolphe Lalauze (1838-1906): Faluról jövök. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 23x14,5 cm
10227.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF