Bak Imre (1939-2022): Csapdáink, 1982. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbbra lent (ceruzával is). Üvegezett fakeretben. 42,5x57 cm. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Our traps. Screenprint on paper, signed lower right. Framed. Collector's item!
Baranyay András (1938-2016): Kéz I, 1980-as évek. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott: 22/75. Baranyay András autográf ajánlásával ("Gyurinak szeretettel"). 28×39,5 cm. Üvegezett fakeretben. A Makói Grafikai Művésztelepen készült gyűjtői ritkaság!
Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 48x102 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Hencze Tamás (1938-2018): Underground, 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 20/3. 39×22,5 cm. Lapszéli nagyobb és kisebb szakadással. / serigraphy on paper, signed, numbered: 20/3
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Glóriákkal játszó krampusz, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 71×51 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Kalapos hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Kisebb sérülésekkel. 150×120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Lady in hat. Oil on canvas, signed upper right. With minor damages. 150×120 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE