Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 31/40. 28×28 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, signed, numbered (31/40), framed
10180.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Bak Imre (1939-2022): Geometria és gesztus (cím nélkül), 1980-as évek. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 55x55 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, unsigned, framed
10181.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Balaton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéje. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm / oil on wood fiber, signed, framed
10182.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Voss, Carl Leopold (1856-1921): Pipacsmező (Mohnfeld). Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a )Műncheni Művészegylet 1911-ben rendezett jubileumi kiállítási címkéjével (Jubiläums-Ausstellung der Münchener Künstler-Genossenschaft) és rajta a művész autográf aláírásával, üvegezett fakeretben, 30,5x41,5 cm / Voss, Carl Leopold (1856-1921), German painter: Mohnfeld. Watercolour on paper, signed, with autograph signature of the artist on exhibition label (Jubiläums-Ausstellung der Münchener Künstler-Genossenschaft 1911) on the reverse. Framed
10183.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Faragó Miklós (1947-): Női akt. Vegyes technika, nyomat, farost. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 90x212 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10184.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Kéri Mihály (1949-). Kompozíció, 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 60×60 cm
10185.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 29x28 cm. / Tamás Hencze (1938-2018): Untitled. Serigraphy on paper, signed, numbered: 41/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982).
10186.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Győri István (1957-): Ars poetica, 1993. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x47 cm
10187.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Rau Tibor (1934-2009): Vasárnapi ebéd (karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. Kissé laza paszpartuban. 29x20 cm
10188.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Xantus Gyula (1919-1993): Szomorú Magdolna. Akril, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
10189.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Kokoschka, Oskar (1886-1980): Erotikus jelenet. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Melléklet Victor von Dirsztay (Dirsztay Viktor) "Lob des hohen Verstandes" c. könyvéhez, Lipcse, 1917, Kurt Wolff. Üvegezett fakeretben. 33,5×24 cm
10190.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10191.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50
Minimales Gebot:
380 000 HUF
380 000 440 000 500 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF