Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3420635
10156
523
44000
Tóth László (1926-2009): Csendélet babákkal. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×75 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3420644
10157
523
40000
Somogyi János (1928-2010): Sziklákon napozók, 1980-81 körül. Olajtempera, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 56×80,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3421233
10158
523
40000
Csámpai Rozi (1956-): Áramlás (cím nélkül). Akril, vászon. Jelezve jobbra lent. 30×30 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3420626
10159
523
38000
V. Bazsonyi Arany (1928-2011): Hegyi út. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70×90 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3420629
10160
523
38000
Joanovits István (1912-1995): Gerberák, 1981. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Szinyei Merse Teremben, Szekszárdon, 1981-ben rendezett kiállításon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 100×70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3410966
10161
523
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (13/40). 45,5x34 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3343108
10162
523
26000
Ujváry Ignác (1860-1927): Pozsonyi vár. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán "Pozsonyi vár" felirattal. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Szélein apró sérülésekkel. 50,5x37 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3420495
10163
523
24000
Szekeres Emil (1934-2019): Présházak. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3419225
10164
523
Gémes Gyula Mihály (-): Napfényes táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x23cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3383954
10165
523
380000
Csáki Róbert (1964-): Üveggolyók. Olaj, vászon, jelzett 100x100 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
380 000 HUF
380 000 440 000 500 000
3411050
10166
523
120000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/17. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Serigraphy on paper, signed, numbered: 75/17. . noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3399422
10167
523
80000
Győry Eszter (1942-): Örökkévalóság, béke szimbóluma (Eternity, peace symbol), 1979. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kiállítva: Toronto, Kanada, 1979. Dekoratív fakeretben. 71×56 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF