Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Tóth László (1926-2009): Csendélet babákkal. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×75 cm.
10156.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Somogyi János (1928-2010): Sziklákon napozók, 1980-81 körül. Olajtempera, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 56×80,5 cm.
10157.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Csámpai Rozi (1956-): Áramlás (cím nélkül). Akril, vászon. Jelezve jobbra lent. 30×30 cm.
10158.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
V. Bazsonyi Arany (1928-2011): Hegyi út. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70×90 cm.
10159.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Joanovits István (1912-1995): Gerberák, 1981. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Szinyei Merse Teremben, Szekszárdon, 1981-ben rendezett kiállításon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 100×70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10160.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
10161.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Ujváry Ignác (1860-1927): Pozsonyi vár. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán "Pozsonyi vár" felirattal. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Szélein apró sérülésekkel. 50,5x37 cm
10162.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Szekeres Emil (1934-2019): Présházak. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10163.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Gémes Gyula Mihály (-): Napfényes táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19x23cm
10164.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Csáki Róbert (1964-): Üveggolyók. Olaj, vászon, jelzett 100x100 cm
10165.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50
Minimales Gebot:
380 000 HUF
380 000 440 000 500 000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/17. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Serigraphy on paper, signed, numbered: 75/17. .
10166.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Győry Eszter (1942-): Örökkévalóság, béke szimbóluma (Eternity, peace symbol), 1979. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kiállítva: Toronto, Kanada, 1979. Dekoratív fakeretben. 71×56 cm.
10167.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF