Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Mannheim Róza (1880-1965): Parkrészlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 23,5×15 cm. Üvegezett, sérült fakeretben, 23,5×15 cm
10744.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Marc Chagall (1887-1985): 14 db litográfiáról készült reprodukció a Derriere le miroir 246. számában, 1981. Fotogravűr nyomat, papír, jelzés nélkül. Kiadói illusztrált karton borítóban. Komplett, hiáyntalan gyűjtői ritkaság! Borítón szélén elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. 38x28,5 cm
10745.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Marc Chagall (1887-1985) festménye után készült reprodukció. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 19,5x13 cm
10746.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
10747.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Markó Lajos (1882-?): Keleti Pályaudvar. rézkarc, papír, jelzett, 13x14 cm
10748.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Marsovszky Endre (1916-1989): Alphütte. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 24x44 cm
10749.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Máté Sándor (1954-): Erdei patak. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 33x50 cm
10750.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Mátrai Vilmos (1877-?): 5 db, budapesti városrészleteket ábrázoló rézkarca. Jelzettek a nyomaton. kártyák mérete 9x12 cm
10751.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Mátrai Vilmos (1877-?): 6 db, budapesti városrészleteket ábrázoló rézkarca. Jelzettek a nyomaton. kártyák mérete 9x12 cm
10752.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Matyófalvi (Matyó) Gábor (1947-1998): Özvegykoporsó. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással. Üvegezett fakeretben. 56x38 cm
10753.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Maurizio Coralli: Geometrikus kompozíció. Tempera, papír, jelzett. 7x7 cm
10754.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Max Slevogt (1868-1932): Der Bildermann, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 15×17 cm
10755.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF