Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Tóth Antal, Tónió (1960-): Márai Sándor ("Mindig nyugatra menj, és ne feledd soha, hogy keletről jöttél"). Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
11032.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Tóth Gábor (1950-2019), 2 db mű: Death-Halál, Laza Lapok kiadás. Képeslap, kollázs, papír. Hátoldalán a művész bélyegzésével jelzett. 10,5x15 cm + Postoth (mail art, bélyegművek). Nyomat, papír. Jelzés nélkül. 10,5x18,5 cm
11033.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tóth Gábor (1950-2019): Casio CP-8. Ofszet nyomat, papír. Jelzett. Számozott: 25/100. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). Lapméret: 30x40 cm
11034.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Trojan Marian József (Józef) (1931-2016): Téli táj, 1992. Akvarell, papír, jelzett, 24×39 cm. Üvegezett fakeretben.
11035.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tulipán László (1943-2007): III. Endre magyar király (1290-1301). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm
11036.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Tulipán László (1943-2007): Nagyváthy János portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5×29,5 cm
11037.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balatonpart. Pasztell, papír, jelezve balra lent: Tunyogi Szűcs, üvegezett fakeretben. 39x23 cm
11038.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Turi-Jobbágy Miklós (1882-?): Udvar alakkal. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív, sérült fakeretben. 16,5x9 cm
11039.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Török Endre (1926-1980): Visegrád. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/14), 27×33 cm
11040.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Csendélet kancsóval és tányérral. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34,5×25 cm
11041.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Nagymarosi lány portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34×24 cm
11042.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Széken ölő férfi. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 36,5×28,5 cm
11043.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF