Tóth Antal, Tónió (1960-): Márai Sándor ("Mindig nyugatra menj, és ne feledd soha, hogy keletről jöttél"). Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
Tóth Gábor (1950-2019), 2 db mű: Death-Halál, Laza Lapok kiadás. Képeslap, kollázs, papír. Hátoldalán a művész bélyegzésével jelzett. 10,5x15 cm + Postoth (mail art, bélyegművek). Nyomat, papír. Jelzés nélkül. 10,5x18,5 cm
Tóth Gábor (1950-2019): Casio CP-8. Ofszet nyomat, papír. Jelzett. Számozott: 25/100. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). Lapméret: 30x40 cm
Turi-Jobbágy Miklós (1882-?): Udvar alakkal. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív, sérült fakeretben. 16,5x9 cm
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Csendélet kancsóval és tányérral. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34,5×25 cm
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Nagymarosi lány portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34×24 cm
Török István (1906-1945), Vaszary János tanítványa a Képzőművészeti Főiskolán: Széken ölő férfi. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 36,5×28,5 cm