Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1977. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 13,5x14 cm
10672.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10673.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Koppány Frigyes (?-?): Színes kör, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10674.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Koppány Frigyes (?-?): Variációk egy témára, 1977. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
10675.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10676.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Korschelt Miklós (1900-1982): Dinnyés csendélet, 1936. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró felületi sérülésekkel (festékhiányokkal). Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
10677.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Kórusz József (1927-2010), Pór Bertalan után: Portré. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon. 38x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10678.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x29 cm
10679.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Kórusz József (1927-2010): Ősz (Duna gőzössel). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 25x39 cm
10680.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Kórusz József (1927-2010): V. buszmegálló (Dunapart). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29 cm
10681.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kőrösi Papp Kálmán (1940): "Kozmikus figurációk". Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x80 cm. Dekoratív fakeretben.
10682.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75
Minimales Gebot:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
Kőszeghy Csilla (1977-): Belül, 2001. Cinkkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XV/II. számozással. Lap alján apró felületi sérüléssel és lapszéli kisebb elszíneződésekkel. 49,5x48,5 cm
10683.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF