Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3411576
10672
523
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1977. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 13,5x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3512186
10673
523
3400
Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3512179
10674
523
3800
Koppány Frigyes (?-?): Színes kör, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3411578
10675
523
Koppány Frigyes (?-?): Variációk egy témára, 1977. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3320893
10676
523
Korschelt Miklós (1900-1982): Csendélet. pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 22×15,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3482134
10677
523
34000
Korschelt Miklós (1900-1982): Dinnyés csendélet, 1936. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Apró felületi sérülésekkel (festékhiányokkal). Dekoratív fakeretben. 50x60 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3424246
10678
523
Kórusz József (1927-2010), Pór Bertalan után: Portré. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon. 38x29 cm. Üvegezett fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3481079
10679
523
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3496753
10680
523
Kórusz József (1927-2010): Ősz (Duna gőzössel). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 25x39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3499842
10681
523
4200
Kórusz József (1927-2010): V. buszmegálló (Dunapart). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3446575
10682
523
46000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): "Kozmikus figurációk". Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x80 cm. Dekoratív fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
3503868
10683
523
Kőszeghy Csilla (1977-): Belül, 2001. Cinkkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XV/II. számozással. Lap alján apró felületi sérüléssel és lapszéli kisebb elszíneződésekkel. 49,5x48,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF