Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Szőcs Géza (1967-): Sym... (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány I/VII számozással. 13x10,5 cm
11008.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
11009.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Szőnyi Gyula (1919-2014): A kiváncsi hölgy. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 28,5x20,5 cm
11010.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szőnyi Gyula (1919-2014): Újszülött. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 22,5x20 cm
11011.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli lyukasztással. 21x29 cm.
11012.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szőnyi Jenő (1902-?): Sertéscsalád a Mátrában. Golyóstoll, papír, jelzett. 17,5x23 cm.
11013.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szőnyi Jenő (1902-?): Zsiráf. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli lyukasztással és kisebb szakadással. 29x21 cm.
11014.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Sztojka László (1910-1971): Tokaj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 28×36,5 cm
11015.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Szűcs Edit (1968): Asztali csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 42x26,5 cm
11016.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (felöltő, sál, nadrág). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 41,5x24 cm
11017.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (Fesztbaum Béla, Kamarás Iván stb.). Ceruza, spapír. Jelzés nélkül. Lap jobb felső sarkában részben javított szakadással. 37x53 cm
11018.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (John Proctor, Arthur Miller: A salemi boszorkányok c. darabhoz). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Laza paszpartuban. 42x21 cm
11019.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF