Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3387231
11008
523
700
Szőcs Géza (1967-): Sym... (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány I/VII számozással. 13x10,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
700 800 900
3247407
11009
523
Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-?): Csendélet. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22,5x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3299159
11010
523
Szőnyi Gyula (1919-2014): A kiváncsi hölgy. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 28,5x20,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3299157
11011
523
3200
Szőnyi Gyula (1919-2014): Újszülött. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 22,5x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3392536
11012
523
3200
Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli lyukasztással. 21x29 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3508572
11013
523
Szőnyi Jenő (1902-?): Sertéscsalád a Mátrában. Golyóstoll, papír, jelzett. 17,5x23 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3392537
11014
523
Szőnyi Jenő (1902-?): Zsiráf. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli lyukasztással és kisebb szakadással. 29x21 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3493273
11015
523
Sztojka László (1910-1971): Tokaj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 28×36,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3513976
11016
523
Szűcs Edit (1968): Asztali csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 42x26,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3441103
11017
523
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (felöltő, sál, nadrág). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 41,5x24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3513974
11018
523
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (Fesztbaum Béla, Kamarás Iván stb.). Ceruza, spapír. Jelzés nélkül. Lap jobb felső sarkában részben javított szakadással. 37x53 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3441104
11019
523
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (John Proctor, Arthur Miller: A salemi boszorkányok c. darabhoz). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Laza paszpartuban. 42x21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF