Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3421589
10996
523
Szentgály Ferenc (XX. század): Tehenek ártérben, olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3455018
10997
523
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett. Ázásnyommal. Üvegezett fakeretben. 19×13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3440072
10998
523
8500
Szentmiklóssy M. Sándor (?-?): Táj. Olaj, vászon, jelzett. Apró sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 47x66 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3378165
10999
523
3200
Szentpáli S. Pál (-): Vizimalom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 22x31,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3441029
11000
523
Szepesi Andor (1954-): Tanteremben. Olaj, farost. Bal alsó sarkában kissé sérült. Jelezve balra lent. 40x30 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3456029
11001
523
Sziklay Juhos Sándor (?-2024): Ártéri fák. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív keretben. 19,5×28,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3493142
11002
523
Szilágyi Elek (1933-2016): A vörös ház (cím nélkül). Pasztell, papír, jelzett, sarkaiban kissé sérült, 47,5×62,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3502224
11003
523
14000
Szilvásy Margit (1898-1977): Balaton. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. 30,5x39 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3460981
11004
523
14000
Szirányi István (1951-): A park. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/XV számozással, üvegezett fakeretben. 49x67 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3316673
11005
523
100000
Szobotka Imre (1890-1961): Magányos tölgy Pasztell, papír 63 × 48 cm Jelezve jobbra lent: Szobotka. Üvegezett keretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3520760
11006
523
Szőcs Géza (1967-): (...) történet. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. 65x48 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3520766
11007
523
Szőcs Géza (1967-): Körtánc, 2009. Aktív technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. Lapszéli apró szakadással. 82x60 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF