Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2876463
10984
523
Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzés nélkül. 32x25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3478100
10985
523
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Tus, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 12x15 és 15x20 cm körüli méretekben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3479353
10986
523
Székely Alex (1901-1968): Ady - Ének a porban, 1947. Tus, papír, jelzett, Székely Alex autográf ajándékozási soraival (,,Bányász György barátomnak sok megértő szóért Al Székely 1956 VII 5." ), 30x21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504363
10987
523
Székely Mihály (-): Táj, 1952. Akvarell, papír. Jelzett. hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 30x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3394926
10988
523
Szekeres József (1944-): A torony. Xerox, papír. Jelzett. 29x38 cm Üvegezett keretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3410888
10989
523
9500
Szemethy Imre (1945-): Santa Maria Maggiore-bazilika, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3372308
10990
523
Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3436258
10991
523
Szemethy Imre (1945- ): Zipernowsky Károly mérnök, a transzformátor egyik feltalálójának portréja, 1980. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3099849
10992
523
24000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"), Tornai Gyula után: Hölgy portréja. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. 120x53 cm. Dekoratívfakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3303289
10993
523
Szendrő Miklós: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 46x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3519019
10994
523
Szenes Zsuzsa, Erdély Miklósné (1931-2001): Köln, 1980. Nyomat, papír, jelzett, 300/36 számozással, 29,5x21 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3421594
10995
523
Szentgály Ferenc (XX. század): Táj, olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40×50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF