Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Kedei Zoltán (1929-2020): Alakok. Olaj, papír. Jelzett 37x45 cm Üvegezett keretben
10624.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Kedei Zoltán (1929-2020): Élettánc. Olaj, vászon. Jelzett 88x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10625.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38
Minimales Gebot:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
Kelecsényi Csilla (1953-): Klimt után szabadon (Cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31x55,5 cm
10626.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Kelemen Emil (1895-1975): Liget, Ház a tájban. Olaj, farost , jelzett. Fa keretben, 76x57 cm
10627.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Kelemen Pál (1942-1999): Szürrealista kép, 1996. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 26,5×18,5 cm.
10628.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Kéry (Kéri) Bálint Bence (1969-): Csoportkép (olvashatatlan címmel). Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10629.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Keserü Ilona (1933-): Kalligrafikus aláírás (Saját kiállítása meghívójának hátoldalán). Filctoll, papír, jelzett. 10x21 cm.
10630.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10631.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép (cím nélkül), 1993. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent (Kiss E. 93). Üvegezett fakeretben. 30,5x26,5 cm.
10632.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
10633.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kiss Ilona (1955-): "Ma (heute)", 2006. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. IV./VII. számozással. 65x60 cm
10634.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Kiss István (1945-): Nagy László költő arcképe, 1985. Linómetszet, papír, jelzett, 18,5x15 cm
10635.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF