Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Ferdinánd Judit (1942-2015): Brunszvik Teréz portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10444.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fery Antal (1908-1994): 4 db híres emberről készült arckép (Bláthy Ottó, Faraday, Gauss, Watt). Fametszet, papír, mind jelzett, 15x11 cm
10445.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
10446.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
fj. Keleti Jenő (1943-1999): Házak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40x60 cm
10447.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Fodor József (1935-2007): Ősz, 1978 körül. Olaj, plextol, jelezve balra fent: Fodor. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a művész a békéscsabai Munkácsy Teremben rendezett egyéni kiállításán. Fakeretben. 73×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10448.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Formanek Barbara (1976-): Zene (...), 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI./X. számozással, 27×57 cm
10449.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Forrai Gábor (1925 - 2000): Erdei táj. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 33x48 cm
10450.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Forrai Gábor (1925 - 2000): Erdei táj. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 48x33 cm
10451.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Forrai Gábor (1925 - 2000): Karácsony 1986. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 19x13 cm
10452.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
François Fiedler, Fiedler Ferenc (1921-2001): Rózsaszín-fehér kompozíció (cím nélkül). Vaskarc, papír, jelzett. François Fiedler autográf francia ny. ajánlásával. Üvegezett fakeretben. 70x44,5 cm
10453.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50
Minimales Gebot:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
Franc van Oort (1953-): Csapok (cím nélkül), 1982. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (43/50). Üvegezett keretben. 12x29 cm.
10454.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
10455.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF