Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/40), lapméret: 50x35 cm lap szélén kis gyűrődéssel
10456.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
10457.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
10458.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
10459.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
10460.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Budapesti panoráma. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten. Az 1935-ben megjelent Gáborjáni Szabó Kálmán: A magyar kultúra tűzhelyei c. kiadványból. Paszpartuban, 10×13 cm
10461.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10462.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Gacs Gábor (1930-2019): Lovak a pusztán. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, paszpartuban, 29,5×28,5 cm
10463.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Gádor Emil (1911-1998): Csónakos. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×59 cm
10464.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Gádor Emil (1911-1998): Elhalt fa. Olaj, falemez, jelezve közéepn lent. Fakeretben, 56×30 cm
10465.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Gádor Emil (1911-1998): Mocsár madarakkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×60 cm
10466.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
10467.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF