Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Balázs György (1927-2015): Fények, 1995. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 21,5x34 cm, üvegezett fakeretben.
10276.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Balázs György (1927-2015): Konstruktív figura, 2009. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 23,5x13,5 cm
10277.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Ódon utca, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x31 cm
10278.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Táj, 2010. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 21x29,5 cm
10279.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Vízparti táj, 2012. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 29,5x19 cm
10280.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bálint Endre (1914-1986): A lyuk mindenkié. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. A lap kissé hullámos, 28x36,5 cm
10281.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Bálint Endre (1915-1986): Két alak (cím nélkül). Pasztell, cédrus szivaros doboz tető. Jelzett. Proveniencia: Harmati Béla (1936-2024) evangélikus magyar püspök, Bálint Endrével együtt dolgozó teológus hagyatékából, közös szivarozások emléke. Apró repedéssel. Üvegezett keretben. 16x13,5 cm
10282.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Balkay László (1955-): "Magdolna torony". Vegyes technika, fa, jelzett, fakeretben, 53x31,5 cm
10283.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Bálványos Huba (1938-2011): Megalakul a Nemzeti Parasztpárt, 1939. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon. Lap széle kissé foltos. 19x29,5 cm
10284.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Bálványos Huba (1938-2011): Péterfy Sándor portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10285.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Barabás Géza (-): Tűz. Olaj, farost. Fakeretben. 60×39 cm
10286.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Baranyai Ferenc (?-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, 30x21 cm
10287.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF